archiwum wypraw

 • VIII Zimowy Maramuresz - snowsafari Karpaty!

  od do

  Jak co roku, tak i teraz atakujemy Karpaty w scenerii zimowej. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wyjeździe na narty z dala od opatrzonych alpejskich, bądź przepełnionych podhalańskich kurortów, to ten wyjazd jest dla Ciebie. Nieważne, czy masz auto stricte terenowe, czy też po prostu suv-a z napędem 4x4 - damy radę.

  Więcej
 • II Wakacje z Duchami 4x4 - rodzinna wyprawa off-road do Bułgarii

  od do

  Klimat bułgarskiego interioru, wspaniali ludzie, niesamowite żarcie i trunki, perełki architektury bułgarskiego odrodzenia... cisza i spokój - na pewno odpoczniecie!

  Więcej
 • III Wakacje z Duchami - rodzinna wyprawa 4x4 w Karpaty 2017

  od do

  Jeśli chcecie spędzić tydzień wakacji inaczej, niż na all inclusive w hotelu, a dysponujecie autem terenowym, albo jeździcie w teren od lat, ale nigdy nie pomyśleliście, żeby zabrać ze sobą całą rodzinkę - ta impreza jest dla Was.

  Więcej
 • XXIV Maramuresz Classic - jesień 2017

  od do

  Najpiękniejsze kolory jesieni, najciekawsze rejony rumuńskich Karpat i najfajniejsze towarzystwo przy ognisku. Na dodatek nowe trasy - to wszystko początkiem października 2017r na odbywającej się od 2004 roku imprezie Maramuresz Classic!

  Więcej
 • IV Zlot uczestników i sympatyków Maramuresz.com - Diablak 4x4

  od do

  Góry Sowie to jeden z najciekawszych regionów Dolnego Śląska. Fajnie ten region opisuje Sapkowski w "Narrenturm" - kto nie czytał, niech się szarpnie.

  Więcej
 • Polecamy: