archiwum wypraw

 • VIII Zimowy Maramuresz - snowsafari Karpaty!

  od do

  Jak co roku, tak i teraz atakujemy Karpaty w scenerii zimowej. Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wyjeździe na narty z dala od opatrzonych alpejskich, bądź przepełnionych podhalańskich kurortów, to ten wyjazd jest dla Ciebie. Nieważne, czy masz auto stricte terenowe, czy też po prostu suv-a z napędem 4x4 - damy radę.

  Więcej
 • Majówka off-road w Karpatach - Maramuresz i Bukowina!

  od do

  Zapraszamy na wspólną wiosenną przygodę w północno-wschodnich ostępach rumuńskiego pasma Karpat.


  Impreza powinna spełnić wymagania zarówno doświadczonych offroaderów, oferując całkiem pokaźne trudności terenowe, jak i początkujących amatorów 4x4. Mamy pewne porachunki z karpacką przyrodą po ostatnim jesiennym Maramuresz Classic, gdy ogromna ilość wiatrołomów oraz brak trakcji na glinkach w kilku miejscach uniemożliwił nam pokonanie całego, przygotowanego wcześniej w pocie i znoju, roadbooka.

   

  Więcej
 • Wakacje z Duchami 4x4 Bułgaria i na Thassos

  od do

  Wakacje z Duchami 4x4 - rodzinna wyprawa off-road do Bułgarii i na Thassos. Tydzień w terenie, tydzień na plaży!

  Klimat bułgarskiego interioru, wspaniali ludzie, niesamowite żarcie i trunki, perełki architektury bułgarskiego odrodzenia... cisza i spokój - na pewno odpoczniecie!  Na koniec zagubimy się gdzieś na wyspie Thassos pełnej oliwnych gajów, kotów i greckich tawern z owocami morza i musaką. Impreza o charakterze rodzinnym - zapraszamy z dzieciakam!

  Więcej
 • Maramuresz Vintage Meeting 2018

  od do

  Czasy katowania żelaza z lat '60, '70 i '80 się dawno skończyły - nadeszła epoka, kiedy znalezienie nieskundlonego cj-ta, sj-ta, lj70, k160, nivy czy gazika, nie mówiąc już o takim rendżu classic, to spore wyzwanie. Impreza dla wariatów, którzy chcą zachować te auta w stanie możliwie bliskim fabryce, traktując je z szacunkiem należnym wiekowi, ale będąc świadomym ich potencjału terenowego.

  Więcej
 • Gruz Rally Adventure - Wschodnie Rubieże

  od do
  Więcej
 • II Wakacje z Duchami 4x4 - rodzinna wyprawa off-road do Bułgarii

  od do

  Klimat bułgarskiego interioru, wspaniali ludzie, niesamowite żarcie i trunki, perełki architektury bułgarskiego odrodzenia... cisza i spokój - na pewno odpoczniecie!

  Więcej
 • XXV Maramuresz Classic - jesień 2018

  od do
  Więcej
 • Zlot Off-road - Diablak 2020, Góry Bystrzyckie

  od do

  Zapraszam Was na kameralny off-roadowy zlot w Górach Bystrzyckich, dokąd łatwo i w miarę szybko dojedziecie zarówno z południa kraju, jak i centrali.

  Zlot ma charakter integracyjny, jednak nie zabraknie oczywiście jazdy w terenie.

  Więcej
 • V Zlot uczestników i sympatyków wypraw off-road Diablak 4x4, Beskidy.

  od do

  V Zlot uczestników i sympatyków wypraw off-road z Maramuresz.com - Diablak 4x4, Beskidy.

  Impreza kameralna, z nastawieniem na integrację w klimatach turystyczno-wyprawowych, albo jak kto woli - podróżniczych. Limit zgłoszeń to 20 załóg/50 osób - miejsc ubywa dość szybko. Baza w Beskidach, gdzie spotykamy się w piątek wieczorem. W sobotę wyjazd na trasę turystyczną, poprowadzoną w pięknych okolicach i okolicznościach przyrody - trasa wg roadbooka. W sobotni wieczór koncert rockowych coverów i bania na kwadracie.

  Więcej
 • III Wakacje z Duchami - rodzinna wyprawa 4x4 w Karpaty 2017

  od do

  Jeśli chcecie spędzić tydzień wakacji inaczej, niż na all inclusive w hotelu, a dysponujecie autem terenowym, albo jeździcie w teren od lat, ale nigdy nie pomyśleliście, żeby zabrać ze sobą całą rodzinkę - ta impreza jest dla Was.

  Więcej
 • Polecamy: