4x4 Vintage Trip - polska Toskania i magiczne Roztocze

od: 2024-09-11do: 2024-09-15

Impreza turystyczna dla samochodów terenowych i motocykli wyprodukowanych przed 1997r.

Zapraszamy pasjonatów klasycznych terenówek - weteranów bezdroży - samochody bliskie serii, w klimacie ze swojej epoki, bez zbędnej galanterii i przewymiarowanych kół.

ZAPISZ SIĘ!

Skala trudności trasy  to 4-5/10. Przejechać powinna każda seryjna terenówka z dawnych lat, a jak nie przejedzie, to pomożemy.

Oprócz wyzwań terenowych odwiedzimy znakomite polskie winnice, malowniczą dolinę rzeki Tanew i sporo miejsc ciekawych historycznie na pograniczu Lubelszczyzny, Świętokrzyskiego i Podkarpacia.

Dokładamy starań, żeby było po prostu magicznie :)

Tradycyjnie – impreza z roadbookiem, czyli zero nudy na prawym fotelu, zero wąchania spalin w kolumnie i przymusu socjalizowania się w tłumie. 

Wyjeżdżasz z biwaku, kiedy chcesz, sam decydujesz, jak będzie wyglądał Twój wolny czas. Jeśli będziesz chciał spokoju – tu go znajdziesz, jeśli zapragniesz integracji – także nie będziesz rozczarowany.

Całość trasy jest pomyślana na 4 dni jazdy, noclegi na biwakach i kempingach. Spotykamy się w środę, 11.września rano, kończymy w niedzielny poranek 15.września.

Wpisowe to 950zł od załogi, uwzględnia koszty przygotowania trasy, gadżety pamiątkowe, naklejki i koszulki dla uczestników. Nie uwzględnia kosztów paliwa, noclegów na biwakach, wyżywienia.

Rezerwacja miejsca wymaga wpłaty 450zł, resztę dopłacisz na miejscu spotkania. Więcej szczegółów wiosną, po uzgodnieniach z władzami lokalnymi!

Jeśli masz jakieś wątpliwości - dzwoń i pisz: +48 502 155 992 - Misiek, misiek@maramuresz.com

ZAPISZ SIĘ!

 

 
  • Polecamy: