I Daddy Cool – mała wyprawa off-road z Tatą – Polska egzotyczna

od: 2024-06-21do: 2024-06-25

 

UWAGA! Brak wolnych miejsc - zapraszamy na termin sierpniowy.

23.08 - 27.08.2024 Daddy Cool - edycja druga - ZAPISY TUTAJ

 

Zapraszam załogi w rodzinnym składzie, ale bez Mam - tylko ojców z dziećmi. Na zagraniczne wyprawy  Maramuresz.com coraz częściej przyjeżdżają panowie ze swoimi pociechami, udowadniając, że dzielnie sobie radzą bez nadzoru małżonek i mam. Okay, czasem zapomnimy o wieczornym myciu zębów, ale jest przecież rozpalenie ogniska, kiełbaski, gra w piłkę na polanie, rysowanie i inne ważne zadania! Ta impreza jest też pomyślana, jako sprawdzian przed dalszą i dłuższą wyprawą. Off-road jest dla dzieciaków świetną okazją do ruchu i zabawy na świeżym powietrzu. Ten wyjazd jest też o ważnych, poważnych rzeczach – odpowiedzialności, poczuciu obowiązku i relacjach. Szczególnie o tych ostatnich.

Trasa w większości poza asfaltem, jednak zasadniczo o niewielkiej i średniej trudności terenowej, powiedzmy 4-5/10. Biwaki na fajnych kempingach i miejscach biwakowych, ogniska, kąpiele, czyli pyszny początek wakacji troszkę na uboczu wielkiego świata. Całość trasy przewidujemy na  4 dni po 6-7h  jazdy – będzie więc też czas na zabawę, spływ kajakami i relaks nad rzeczką.

Tradycyjnie – impreza z roadbookiem, czyli zero nudy na prawym fotelu, zero wąchania spalin w kolumnie, maksimum przygody. Młodzi piloci i pilotki będą mogli prowadzić swoich ojców, ale też rozwiązywać dodatkowe zadania.

Wpisowe na tę imprezę to 850zł, uwzględnia koszty przygotowania trasy, gadżety i naklejki pamiątkowe i oraz koszulki dla Uczestników. Opłata rezerwacyjna to 350zł, resztę dopłacisz na miejscu spotkania.

ZAPISZ SIĘ!

Jeśli chcesz o coś zapytać – śmiało dzwoń +48 502 155 992 - sami mamy dzieci i wiemy, jak to zrobić dobrze :)

misiek@maramuresz.com

 

 

  • Polecamy: