Diablak 2021 - SABAT

od: 2021-11-04do: 2021-11-07

Diablak 2021 – SABAT

Początek listopada to ostatni moment, gdy można jeszcze odnaleźć ślady złotej polskiej jesieni – resztki kolorowych liści, ciepłe światło nisko wędrującego słońca, czy pokryte poranną rosą pajęczyny. Można również trafić zupełnie na coś innego, mierząc się z rozmokniętą na łąkach gliną i błotem, wylewającą rzeką, błądzić w wilgotnej, szukając ostatniej kratki roadbooka. Wszystko zależy od pogody, na którą jednak wpływu nie mamy. To na co mamy, to chęć przeżycia fajnej przygody w dobrym towarzystwie, pozytywne nastawienie do otoczenia i przygotowane odpowiednio Żelazo.

Zapraszam Was na zlot sympatyków i uczestników imprez spod znaku Maramuresz.com, który planuję na 04-07.listopada 2021 w dolinie Nidy, Górach Świętokrzyskich i okolicach. Trasa imprezy to ok. 300km roadbooka o zróżnicowanej trudności, rozsądne minimum to opony AT, choć sugerowałbym raczej MT z możliwością użycia wyciągarki. Przewiduję sporą dozę atrakcji terenowych, troszkę ciekawostek historycznych i nienajgorsze, jak mi się zdaje, imprezy wieczorne, być może z koncertem w tle, jak to już na Diablaku bywało. Jak zwykle będzie można obalić palinkę, czy rumuńskie wino, przywiezione miesiąc wcześniej z Rumunii i przy ognisku powspominać, co tam się zapamiętało, albo i nie ;-)

Bazą imprezy będzie zaprzyjaźniona agroturystyka w miejscu, które niech z różnych względów na razie pozostanie tajemnicą. Będą ogniska, będzie ogrzewana imprezownia, będzie przyzwoity standard noclegowy. Wpisowe na Diablaka to 800zł od załogi, koszt pakietu noclegowo-żywieniowego z uwagi na spodziewaną galopującą inflację podam w październiku.

 

Formularz zgłoszeniowy

 

  • Polecamy: