III Gruz Rally Romania 2022!

od: 2022-09-24do: 2022-09-30
Impreza, od której wszystko związane z ideą Gruz Rally się zaczęło, 100% cukru w cukrze, czyli 800km po środkowej Rumunii w naszych wycacanych lalkach.
UWAGA - to wyprawa off-road dla samochodów osobowych o wartości zakupowej do 5000zł!
Teren, walka na podjazdach, zwalające z nóg widoki i palinka, klimatyczne miejscówki na nocleg. Warsztaty z jedzenia mamałygi, kurs: „Nie dziaduj, obwiąż drutem”, tony kurzu ewryłer i uśmiechnięte mordki dookoła. Czy można chcieć czegoś więcej?
No, nawet trzeba!
 
Staniecie się celebrytami wśród graciarzy, elitą druciarstwa, niedoścignionym wzorem dla przyszłych pokoleń. Wozy, które ukończą całą wyprawę będą rozchwytywane na aukcjach, opisywane w mediach, obrzucane zazdrosnymi spojrzeniami przechodniów. Sami zobaczycie zresztą, jak to jest być sławnym, co będziemy Wam tu pisać. Oczywiście sława, oprócz blasków, ma także swoje cienie, ale o tym wszystkim opowiedzą przy ognisku nasi Weterani – komandosi Gruz Rally. Także ten… czym prędzej się wybierajcie, z zapisami pospieszajcie, bo dla wszystkich miejsc nie starczy!
 
Co trzeba mieć:
- czas
- dystans do świata i siebie,
- samochód dobrze przejrzany,
- osłonę pod silnik/skrzynię z blachy, nie plastiku,
- koło zapasowe, albo dwa,
- CB radio,
- porządną linę holowniczą (jakby co, mamy takie 4t linki w sprzedaży),
- zestaw narzędzi, olej na dolewki, paski, dobry termostat, trytytki
- polisę Travel KL (mamy agencję, ubezpieczymy Was).
 
Wpisowe - 1400zł od załogi. Obejmuje koszty przygotowania trasy, roadbooka, koszulki pamiątkowe i nalepy, czapeczki, naszą opiekę i pomoc w trakcie imprezy, znajomość kraju i realiów, słowem - organizację.
 
Zapisy na maila: misiek@maramuresz.com. Info telefonicznie: +48 502 155 992.
  • Polecamy: