Wakacje z Duchami 4x4 Bułgaria i na Thassos

od: 2018-06-23do: 2018-07-07

Klimat bułgarskiego interioru, wspaniali ludzie, niesamowite żarcie i trunki, perełki architektury bułgarskiego odrodzenia... cisza i spokój - na pewno odpoczniecie!  Na koniec zagubimy się gdzieś na wyspie Thassos pełnej oliwnych gajów, kotów i greckich tawern z owocami morza i musaką. Impreza o charakterze rodzinnym - zapraszamy z dzieciakam!


Przemierzymy góry Riła, Pirin i Rodopy bułgarskie (Melnik winem i miodem płynący, jaskinie i zagubione w górach islamskie wioski, żywy skansen budownictwa - Kowaczewica, bezdroża pogranicza BG-GR). Potem dwie opcje do wyboru indywidualnie - albo wariant bułgarski i kilka dni nad M. Czarnym w okolicach Rezowa, przy tureckiej granicy - ostatnim niezbyt zatłoczonym punkcie bułgarskiego wybrzeża lub przeskok do Grecji i rejs promem na wyspę Thassos. Oba warianty równie przyjemne, zwłaszcza, że będzie przed sezonem :)

UWAGA!

Jeśli nie dysponujesz swoim samochodem terenowym, mamy dla Ciebie propozycję wynajmu 4x4. Jeśli dopiero co kupiłeś auto 4x4, albo nie jeździłeś wcześniej swoim 4x4 w terenie, zapraszam do kontaktu

- nasz serwis  ADVENTURE VEHICLES 

świadczy usługi w zakresie przygotowania samochodów do bliższych i dalszych wypraw. Dobierzemy też korzystną ofertę ubezpieczenia KL i NNW oraz inne stosownie do potrzeb.

 

Zobacz relację foto z imprezy sprzed kilku lat (zdjęcia Michał i Maja Ł.) poniżej:

 

GALERIA Z UKŁADANIA TRAS NR1

GALERIA Z UKŁADANIA TRAS NR2

GALERIA Z UKŁADANIA TRAS NR3

Potrzebne:

-sprawny i serwisowany samochód 4x4 z reduktorem,

- opony AT,

- brak przywiązania do powłoki lakierniczej, bądź też oklejenie auta folią ochronną (krzewy akacji),

- CB radio,

- wyposażenie kempingowe,

- podstawy nawigacji w terenie i umiejętność czytania :)

Impreza polega na  poruszaniu się po trasie opisanej roadbookiem, nie prowadzimy kolumny pojazdów. Oczywiście mniej doświadczonym uczestnikom organizator służy pomocą.

Wpisowe na imprezę bułgarską to 1600zł od załogi, niezależnie od ilości osób w aucie. Minimum, aby impreza doszła do skutku to sześć załóg. Warunkiem wpisania na liste zgłoszeń jest wypełnienie FORMULARZA oraz wpłata zaliczki na konto podane po jego wypełnieniu.

Kontakt: misiek@maramuresz.com

                tel. 502 155 992

  • Polecamy: