Zlot Off-road - Diablak 2020, Góry Bystrzyckie

od: 2020-04-17do: 2020-04-19

17.04-19.04.2020 - Maramuresz w Polszy, czyli Diablak 2020.


Zapraszam Was na kameralny off-roadowy zlot w Górach Bystrzyckich, dokąd łatwo i w miarę szybko dojedziecie zarówno z południa kraju, jak i centrali.

Zlot ma charakter integracyjny, jednak nie zabraknie oczywiście jazdy w terenie.

Plac zabaw, jaki mamy do dyspozycji, to ponad 4500ha, na których możemy figlować i psocić do woli. Obszar, ukształtowanie terenu, naturalne przeszkody – rowy, niezbyt strome, choć diablo śliskie trawersy, zjazdy i podjazdy, koleiny, torfowiska, sekcje kamieni – to wszystko na pewno pozwoli Wam spędzić miło przedwiosenny weekend, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Z pewnych powodów nie jest możliwa jazda wg roadbooka, jednak moja w tym głowa, abyście nie poczuli się, jak ciule, jadąc w kolumnie ;-)


Podzielimy się na zespoły po 5-8 samochodów. Prowadzić nas będą przewodnicy - opiekunowie tych terenów, którzy znają tam niemal po imieniu każdy kamień, zająca, lochę, sarnę czy byka (sporo tego tutaj biega po lesie), a także - tajne sekcje dla ambitnych, gdzie bez wyciągarki, albo pomocy kolegów szans na przejechanie nie ma.

Całość trasy do przejechania ma raptem ok.70km, jednak ilość kombinacji i możliwości wyboru toru jazdy jest dużo większa i obawiam się, ze przez dwa dni nie wyczerpiemy nawet połowy potencjału tej ziemi.

Na teraz konkrety:
-rozpoczynamy w piątek 17.04.2020 o godz.10.30 odprawą spod bazy zlotu, kończymy w niedzielę 19.03.2020 po śniadaniu
-bazą zlotu jest knajpa Horus, Długopole Zdrój, ul. Zdrojowa 21 – mieści się w… dawnym kościele ewangelickim. Specjalnością zakładu są dania z własnej, lokalnej, polskiej wołowiny, hodowanej na terenach, po których będziemy jeździć. Tutaj będziecie mogli zjeść śniadanie i obiadokolację w piątek, sobotę i niedzielę, tutaj też będzie możliwość wychylenia kilku pucharków wieczorem przy dobrej muzyce
-na trasie zarówno w piątek, jak i w sobotę przewidziane jest ognisko z kiełbaskami i chlebem

-finanse: ofrołdy 550zł/załoga, żarcie – komplet (piątek śniadanie, kiełbaska ogniskowa, obiadokolacja, sobota śniadanie, kiełbaska, biesiada wieczorna, niedziela śniadanie) 180zł/os. Dzieci do 10 lat – 110zł Ceny obejmują podstawowe napoje do posiłków, nie obejmują alkoholi. Możemy zorganizować też specjalny odcinek wieczorny w sobotę – dla niewyżytych – koszt 150zł/załoga

-noclegi polecane – rezerwujecie we własnym zakresie – Dwór Elizy, Pod Gadającym Kotem, Wzgórze Poręba, jest też w okolicy sporo innych. Transport na trasie bar-noclegi, jeśli ktoś weźmie coś dalej, niż dwa rzuty beretem – ogarniemy.

Minimum logistyczne to 10 załóg, zastrzegam sobie prawo do odwołania imprezy, jeśli tyle się Was nie zbierze.

Wymagania co do auta – reduktor, opony min.AT, lepiej MT, brak obaw co do powłoki lakierniczej oraz gładkich kształtów blach.

Zapraszam i zachęcam do kontaktu – 502155992 – Misiek

Organizator – Maramuresz.com oraz Orzepole 4x4

  • Polecamy: